درباره ما

هتل آپارتمان عباس آباد

هتل آپارتمان عباس آباد یک هتل سه ستاره در منطقه گردشگری بهشهر در استان مازندران ایران است. خیلی ها دلشان می خواهد وقتی به شمال سفر می کنند، چشمشان به سبزی جنگل روشن شود نزدیک بودن هتل به محیط جنگلی و گردشگری تاریخی عباس آباد یکی از جذابیت های مکانی و موقعیتی این هتل محسوب می شود .قطعا گذراندن تعطیلات زیبا در هتلی جذاب می تواند بسیار دلنشین و خاطره ساز باشد.گردشگران عزیز می توانند ضمن اقامت در این هتل، به مناطق مختلف و اصلی شهر جهت تفریح و خرید نیز دسترسی داشته باشند. شما می توانید جهت رزرو واحدهای اقامتی این هتل به قسمت رزرواسیون مراجعه کنید.

این هتل شامل چندین سوئیت بزرگ و چند تخته و اتاق های مبلمان شده است که با قیمت های بسیار مناسب می تواند انتخاب بسیار خوبی برای اقامت شما عزیزان باشد.

با اقامت در هتل آپارتمان عباس آباد در شهر زیبای بهشهر علاوه بر اینکه از طبیعت زیبای آن بهره مند می شوید ،می توانید از کاخ تاریخی صفی آباد(کاخ مادر شاه عباس)دریاچه شگفت انگیز عباس آباد،پارک زیبای ملت،بهره مند شوید،این هتل امکاناتی نظیر رستوران و اینترنت رایگان را در اخیار میهمانان قرار می دهد.

چرا هتل عباس آباد را انتخاب کنیم!

با توجه به توضیحات مختصری که در معرفی این هتل داده شده است این مکان با داشتن اتاق های جادار و چند تخته می تواند راحتی شما و خانواده تان را برای استراحتی طولانی فراهم کند همچنین تمیزی و نظافت سوئیت ها و محیط آرام می تواند باعث آسودگی خاطر شما میهمانان باشد.

قطعا قرار داشتن یک مکان برای اقامت در نزدیکی طبیعت و جنگل و تفرجگاه ها می تواند یکی از مزایای بسیار هیجان انگیز یک هتل باشد. قرار داشتن این هتل در نزدیکی جنگل سرسبز عباس آباد یکی از جذابیت های مکانی این هتل محسوب می شود.

یکی از عوامل تعیین کننده اقامتگاه مسافرین محترم برای مسافرت می تواند در نظر گرفتن فاصله هتل به مراکز خرید و مرکز شهر باشد.هتل عباس آباد از نظر موقعیتی در جایی قرار دارد که دسترسی مسافران به مراکز خرید و مرکز شهر بسیار آسان تر و در دسترس تر شود.

0 +
سال های تجربه
0 +
تعداد سوئیت های موجود

میهمان ما باشید.

هتل عباس آباد با سابقه درخشان و خدمات کامل آماده است تا پذیرای مسافرین محترم از سرتاسر ایران باشد.

برای رزور کردن سوئیت لطفا از طریق فشار دادن دکمه رزرواسیون اقدام کنید .

این مجموعه امیدوار است بتواند میزبان خوبی برای شما عزیزان و مسافرین محترم باشد.